ערכת שאלות לפוליטיקאים

יצחק הרצוג ואיילת שקד קוראים לכם להצביע – לחברה מסחרית

ראש העבודה יצחק הרצוג ובכירת הבית היהודי איילת שקד מזלזלים בכללי האתיקה ומראים למי הם קשובים - חברה עשירה שמשתמשת במשרד יח״צ כדי לגייס ח״כים לתעמולה המסחרית שלה
הדפיסו את הכתבה

רוצה את מיטב הכתבות והתחקירים של שקוף ישירות לתיבה? פה נרשמים לניוזלטר:

.

אייטמון שלנו ששודר בלילה כלכלי בעקבות מידע שהגיע למיזם לרבות חוות דעת שמראות את הבעייתיות והלחץ שהפעילה חברת היח״צ על הח״כים. זה קטן אך מאפשר לשים על השולחן את אחד הנושאים הקריטיים אך שנואים על נבחרי הציבור שלנו- כללי האתיקה ש(לא) חלים עליהם. יש לנו 0 טענות לויקס. כן יש לנו טענות כלפי חברי הכנסת שממסמסים את הקוד אתי שוב ושוב ובינתיים משרתים חברות מסחריות.

מלשכתו של הרצוג הוסיפו בתגובה ״המחנה הציוני מקפידים על כללי האתיקה ועל החוק בכל מעשיהם, קלה כחמורה. מטרת ההשתפות בסרטון הייתה לקדם את שמם של החדשנות וההייטק הישראלי מול עשרות מיליוני צופים ברחבי העולם. אין ולא היה שום קשר עסקי בין הרצוג או מפלגתו לבין החברה המדוברת מלבד הצילום היחיד בסרטון״.

שודר ב׳לילה כלכלי׳ ב-5 לפברואר 2015

 

יש לכם הערות, הארות או ביקורת על הכתבה? מכירים מידע או סיפור שאנחנו לא?

רוצה את מיטב הכתבות והתחקירים של שקוף ישירות לתיבה? פה נרשמים לניוזלטר:

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 9,147 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.

משוב על האתר החדש

אנחנו בתקופת הרצה, נשמח לכל פידבק.

הירשמו לניוזלטר השקוף ונעדכן אתכם אחת לשבוע על כל החשיפות, התחקירים והפרסומים שלנו. מבטיחים לא לשלוח ספאם!

תודה על המשוב!

בזכותך אנחנו משתפרים כל הזמן.

אם עדיין לא הצטרפת כמו"ל – אפשר לעשות את זה כאן.

מערכת שקוף.