מי מנסה לטרפד את הורדת מחירי חבילות הספורט?

לא רק שוועדת הכלכלה בדרך לטרפד את הורדת המחירים של חבילות הספורט, אלא שהמחירים אף עשויים לקפוץ, לאחר שערוץ 5 ישלם פי חמישה על זכויות השידור על ליגת האלופות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

רוצה את מיטב הכתבות והתחקירים של שקוף ישירות לתיבה? פה נרשמים לניוזלטר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

בשבוע הבא תתכנס ועדת הכלכלה בדיון מכריע על רפורמה שאמורה להוזיל את חבילות הספורט. לצערו של ציבור הצופים, את רוב חברי הכלכלה זה לא באמת מעניין, או יותר גרוע – ייתכן שמישהו לוחש להם באוזן שעדיף לקבור את הרפורמה הזאת.

"הצעת החוק נועדה לחייב מפיקים של ערוצי הספורט למכור את הערוצים לכל ספק תוכן ופלטפורמה (הוט, יס וסלקום) שירצו בכך, ולקבוע את המנגנון שאמור להביא את הצדדים לידי הסכמה על המחיר", אמר יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ איתן כבל. הוא הוסיף כי "יש לחצים, אך הצעת החוק היא טובה לציבור ולכן צריך לקדם אותה. אנחנו לא נקרוס תחת הלחץ, טובת הציבור תבוא לפני טובתם של בעלי העניין, ואם הממשלה חושבת שההצעה לא טובה היא יכולה למשוך אותה".
ומסתבר שזו רק ההתחלה. לא רק שוועדת הכלכלה בדרך לטרפד את הורדת המחירים של חבילות הספורט, אלא שהמחירים אף עשויים לקפוץ, לאחר שערוץ 5 ישלם פי חמישה על זכויות השידור על ליגת האלופות. "הזינוק במחיר צפוי להיות מגולגל לצרכנים, לאחר שח"כים מסיעת הליכוד – דוד ביטן, דוד אמסלם ומיקי זוהר – נכנעו ללחצים", כותב נתי טוקר בדה-מארקר.

ההסבר המלא על הורדת המחירים הנבלמת, בכתבתנו שהתפרסמה בדה-מרקר:

איתן כבל: [email protected]
דוד ביטן: [email protected]
יצחק וקנין: [email protected]
רועי פולקמן: [email protected]
חמד עמאר: [email protected]
ונורית קורן [email protected]
למיילים של כל חברי ועדת הכלכלה

יש לכם הערות, הארות או ביקורת על הכתבה? מכירים מידע או סיפור שאנחנו לא?

רוצה את מיטב הכתבות והתחקירים של שקוף ישירות לתיבה? פה נרשמים לניוזלטר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 6,691 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.

משוב על האתר החדש

אנחנו בתקופת הרצה, נשמח לכל פידבק.

תודה על המשוב!

בזכותך אנחנו משתפרים כל הזמן.

אם עדיין לא הצטרפת כמו"ל – אפשר לעשות את זה כאן.

מערכת שקוף.