ערכת שאלות לפוליטיקאים

שרת הבריאות עקפה בתור במיון

הדפיסו את הכתבה

רוצה את מיטב הכתבות והתחקירים של שקוף ישירות לתיבה? פה נרשמים לניוזלטר:

גרמן בביקור בסורוקה ביולי 2014. (צילום מסך מתוך דף הפייסבוק שלה)

בחמישי האחרון, במהלך טקס האזכרה של בן גוריון בשדה בוקר, נקעה יעל גרמן את הרגל. משם נסעה שרת הבריאות לבית החולים סורוקה כי הייתה לה פגישה מתוכננת בנוגע למיגון בתי חולים בדרום. חיכו לה מנהל בית החולים וגם נשיא המדינה ראובן ריבלין שהגיע במיוחד. גרמן מיהרה.

אבל היה צריך לעשות צילום לברר את מצבה. התור במיון היה ארוך מאוד. שעות.
שרת הבריאות התנצלה, עקפה את כולם, נכנסה למיון וזכתה לטיפול מיוחד. תוך חמש דקות היא יצאה משם חבושה.

המידע הזה הגיע ל מאה ימים של שקיפות ואין בו שום שחיתות. שום דבר. עדיין, זו שרת הבריאות ונשיא המדינה. אני משתף אותו כי אלו עובדות (מאומתות) שזכותכם לדעת. אולי גם חלק יחשבו שהיא הייתה צריכה לחכות לאחרי הפגישה. לשמש דוגמא אישית. לא לזכות לטיפול v.i.p אלא לחוות על בשרה את בדיוק מה שהיא אמורה לפתור. את מה שהיא נבחרה עבורו.

**

הצעת חוק: יום בחודש שר יחויב לחוות את ענייני משרדו על בשרו – כאחד האדם. שר התחבורה – בתחבורה ציבורית. שרת הבריאות – במיון, שרת התרבות – לגלות כמה כרטיס קולנוע עולה היום (ולשבת מול כוכב נולד).
 
או כמו שעידו קינן כתב בהמשך לפוסט: ״ישראל כץ לא נוסע באוטובוס, יעל גרמן לא מחכה בתור לבדיקה רפואית, יאיר לפיד לא חי משכר מינימום. קוראים להם *הנבחרים* (פתיח לסרט גיבורי-על שאיש לא רוצה לראות)״
יש לכם הערות, הארות או ביקורת על הכתבה? מכירים מידע או סיפור שאנחנו לא?

רוצה את מיטב הכתבות והתחקירים של שקוף ישירות לתיבה? פה נרשמים לניוזלטר:

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 9,153 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.

משוב על האתר החדש

אנחנו בתקופת הרצה, נשמח לכל פידבק.

הירשמו לניוזלטר השקוף ונעדכן אתכם אחת לשבוע על כל החשיפות, התחקירים והפרסומים שלנו. מבטיחים לא לשלוח ספאם!

תודה על המשוב!

בזכותך אנחנו משתפרים כל הזמן.

אם עדיין לא הצטרפת כמו"ל – אפשר לעשות את זה כאן.

מערכת שקוף.