ערכת שאלות לפוליטיקאים

הרמטכ"ל גדי אייזנקוט – פרסום חיובי לשנה החדשה

הדפיסו את הכתבה

רוצה את מיטב הכתבות והתחקירים של שקוף ישירות לתיבה? פה נרשמים לניוזלטר:

"אין לי די כלים לבדיקת מועמד לתפקיד בכיר", כך התבטא האחראי לבחינת מועמדים לתפקידים בכירים בשירות המדינה השופט בדימוס יעקב טירקל. בגלל זה נפלנו בפעם שעברה עם יואב גלנט ויעקב פרנקל.

לאחרונה התמודד (וכבר מונה) גדי אייזנקוט לתפקיד הרמטכ״ל. החלטנו הפעם לעזור. ביצענו בדיקה צנועה לגביו עם משרד חקירות ואני שמח לבשר לכם שלא התגלה שום דבר חריג מבחינת נכסים ואחזקות של הרמטכ״ל החדש.

מראש הובהר שנפרסם את כל הממצאים – חיוביים ושליליים. לכן אנו מעדכנים גם במידע המשמח הזה. אגב כיף במיוחד לציין את קרן האור הזו בימים בהם נחשפות פרשות אפילות חדשות בקצב מחרפן.

לגבי הבחירה דווקא ברמטכ״ל: אף שלא מדובר בחבר כנסת, מדובר בתפקיד ציבורי המשפיע על כולנו. לאור ההתבטאות של טירקל נראה ראוי להשקיע אחוזון מזערי ממשאבי הפרויקט לבדיקה זו. אנו שמחים על התוצאות ומאחלים לרמטכ״ל הטרי בהצלחה והמשך נקיון כפיים.

עוד עדכונים: החוקרים שלנו בדקו גם את נכסיהם של שני חברי כנסת – האחד לאור תפקידו והשני לאור קצה חוט שקיבלנו. נפרסם את ממצאי הבדיקות בקרוב. 

אל תיבת ההדלפות הסופר מאובטחת שלנו

לכל הממצאים

יש לכם הערות, הארות או ביקורת על הכתבה? מכירים מידע או סיפור שאנחנו לא?

רוצה את מיטב הכתבות והתחקירים של שקוף ישירות לתיבה? פה נרשמים לניוזלטר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 9,159 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.

משוב על האתר החדש

אנחנו בתקופת הרצה, נשמח לכל פידבק.

הירשמו לניוזלטר השקוף ונעדכן אתכם אחת לשבוע על כל החשיפות, התחקירים והפרסומים שלנו. מבטיחים לא לשלוח ספאם!

תודה על המשוב!

בזכותך אנחנו משתפרים כל הזמן.

אם עדיין לא הצטרפת כמו"ל – אפשר לעשות את זה כאן.

מערכת שקוף.