הכירו את נבחר הציבור שפועל בסדרתיות נגד אינטרס הציבור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

נווטו בכתבה

רוצה את מיטב הכתבות והתחקירים של שקוף ישירות לתיבה? פה נרשמים לניוזלטר:

הכירו נבחר ציבור שפועל בסדרתיות נגד הציבור: דוד אמסלם. אשמח שלא רק תכירו, אלא תזכירו לו זאת- ללא הרף.
רקע: מאחורי חוקים מזוויעים במיוחד עומד שוב ושוב אותו ח"כ: דוד אמסלם (ליכוד). בפרונט, אמסלם מקדם חוקים שיאפשרו לראשי ממשלה רישיון לגנוב, ולקבל פטור מחקירות. מאחורי הקלעים? הוא עובד לא פחות קשה בלדרדר את המדינה.


דוגמאות? חוק שהוא מקדם במרץ יעניק חנינה מראש לעשרות מושחתים ברשויות המקומיות. רבים ליכודניקים. החוק ינטרל את "הוועדה לחיוב אישי" שיכולה לקנוס ראשי ערים שהוציאו כספינו בניגוד לתקנות. 

אמסלם מוביל כעת חוק שיעניק תקציב מכיסנו לח"כים לפרסם עצמם בפריימריס. חוק מבורך בעיקרו, אבל בנוסח של אמסלם יסייע רק למכהנים ועשירים- מה שישאיר דם חדש בחוץ.

הממשלה אישרה כעת גם חוק מאת אמסלם לפיו מי שירצה לעבור קופת חולים לא יוכל לעשות זאת באינטרנט, אלא ללכת לדואר. את החוק מי ניסח? בכירי לאומית – הקופה הננטשת ביותר.
 החוק אושר למרות התנגדות האחראית על תחרות.
אה ואמסלם בכלל עומד בראש ועדת הפנים והגנת הסביבה. אך שמעתם אותו אי פעם מוחה על סיאוב בעיריות או על הזרמת שפכים לנחלים? לא. רק היום התברר שישתמש בוועדה לסגור חשבונות עם בכירי המשטרה שמבקשים לשמור על עצמאות חקירות.
*
מה אני מציע? ברור שכדאי להילחם בחוקים האלו, ונילחם. אבל מעבר לכך: בואו נבאס את אמסלם. בואו נעשה לו את מה שעשינו למיקי זוהר שניצל את הכנסת לטובת העלאת הערך של בתיו המרובים (וכיום מעטים לא משייכים את זוהר לפעילות אינטרסנטית). הגיע הזמן שאמסלם יזוהה עם חקיקה מזוויעה.
איך? שתפו כדי שכולם יידעו איך אמסלם מבזבז את המנדט והכספים שלנו. כתבו לו על הוול/בטוויטר/ספרו עליו בארוחת ששי. מומלץ לבחור חוק שמעצבן אתכם: הגנה לרה"מ גם אם מושחת/ביטול קנסות לראשי ערים שחטאו/ביטול תחרות בין קופ"ח/עיוות מימון הפריימריס. כתבו לאמסלם עצמו בפייס/בטוויטר. הודעה שכולם יראו ותדגישו כמה שהוא מבייש אתכם – כליכודניקים/אזרחים/ציוניים – מה שלא תהיו.
אל תתביישו. הוא לא מתבייש להפוך את ישראל לגן עדן לעבריינים
נ.ב מוזמנים להצטרף לסיירת השקיפות- כדי לעזור לבייש את החצופים האלו בקביעות (מקווה שבהמשך גם נצא לבאס אותם בשטח)
—————————
הכתבה היא חלק מפינת "טרחנות לשבת" השבועית בפייסבוק. לפינות קודמות –

עוד ב'שקוף'

רוצה את מיטב הכתבות והתחקירים של שקוף ישירות לתיבה? פה נרשמים לניוזלטר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

3 תגובות

סגור לתגובות.