ערכת שאלות לפוליטיקאים

הארכיון זוכר: כך זלזל ברדוגו באזהרות מפני אסון ביטחוני

יעקב ברדוגו, מאנשי התקשורת המקורבים לראש הממשלה, השתלח זה חודשים ברמטכ"ל לשעבר איזנקוט, וזלזל בהתרעותיו • "יוצר הרבה מאוד פאניקה במערכות, בגלל כל מיני קשרים שלו"
הדפיסו את הכתבה

רוצה את מיטב הכתבות והתחקירים של שקוף ישירות לתיבה? פה נרשמים לניוזלטר:

יעקב ברדוגו תוקף בערוץ 14 את ח"כ גדי איזנקוט בשל אזהרותיו מאסון ביטחוני: "ממוליכי הפחד והתבהלה", 6.6.23 (צילום מסך)
יעקב ברדוגו תוקף בערוץ 14 את ח"כ גדי איזנקוט בשל אזהרותיו מאסון ביטחוני: "ממוליכי הפחד והתבהלה", 6.6.23 (צילום מסך)

בחודשים האחרונים הזהיר ח"כ גדי איזנקוט (המחנה הממלכתי), רמטכ"ל לשעבר ויו"ר ועדת המשנה לתפיסת הביטחון של ועדת החוץ וביטחון, מפני אסון ביטחוני. דבריו לא רק שלא זכו לאוזן קשבת בממשלה, אלא הפכו אותו לאחת המטרות המרכזיות להתקפות השופרות של נתניהו בתקשורת. יעקב ברדוגו, מאנשי התקשורת המקורבים לראש הממשלה ויועצו הפוליטי, משתלח חודשים באיזנקוט ותוקף אותו על אזהרותיו והתרעותיו הנוגעות לכך שקידום ההפיכה המשטרית של נתניהו באופן האמור פוגעת קשות בכוחות הביטחון.

"לפעמים אני מקשיב, בעיקר למישהו שעושה את הדרמה הגדולה, ובעיקר צריך לשאול איך ולמה, ויוצר הרבה מאוד פאניקה במערכות, בגלל כל מיני קשרים שלו, גדי איזנקוט" השתלח יעקב ברדוגו באיזנקוט ב-6 ביולי בערוץ 14, כשהמנחה שי גולדן מאזין לו, "מי שמתהלך בכנסת יודע שבתקופה האחרונה אחד המוליכים של הפחד, של הבהלה, של התבהלה, זה הרמטכ"ל לשעבר גדי איזנקוט […] הוא מתאר תרחישי בלהות […] אנחנו זוכרים משפטים שלו כאילו אנחנו לפני מלחמת 73', אין ספק שממניעים פוליטיים". ברדוגו אף לעג למראהו הפיזי של איזנקוט וכינה אותה "דובית ועגלגלה".

יש לכם הערות, הארות או ביקורת על הכתבה? מכירים מידע או סיפור שאנחנו לא?

רוצה את מיטב הכתבות והתחקירים של שקוף ישירות לתיבה? פה נרשמים לניוזלטר:

7 תגובות

  1. לדעתי ברדוגו הוא שליח כוחות הטומאה בכבודו ובעצמו. האיש אכול מבפנים כי לא הצליח להתקדם בחיים הפוליטיים. ולכן מוצא ניחומים בליקלוק והתכנסות בעכוזי ביבי להנאתו. אדם שפל ומסריח. אדם רוד המשתמש במומאו המגרבי המתבכין ופנה למכנה המשותף הכי נמוך שיש..השנאה.

  2. אז מה אם ברדוגו תקף את אייזנקוט. מי זה ברדוגן ומה נותן לו יכולת משהו בכלל? כל זבוב שמתפלש בצואה של משפחת נתניהו הופך לפרשן?

    1. אתה, כנראה, לא צופה בערוץ 14 (וכל הכבוד לך על כך). יש מאות אלפי אנשים שכן, ומאמינים לכל מילת שקר שיוצאת מהפה שלו. ברדוגו הוא חלק ממכונת הרעל שהיא הסיבה העיקרית לכך שגם מתונים, יחסית, בליכוד, כמו דיכטר, ברקת ואדלשטיין, לא מעזים לצאת נגד ביבי, אף שהם יודעים היטב שהמשך שלטונו מסכן את ביטחון המדינה.

      1. דיכטר ברקת ואדלשטיין לא מתונים, אלא הרבה יותר גרועים מברדוגו, אמסלם, מאי גולן ושאר זבלים, כי הם יודעים מה הם עושים ובכל זאת ממשיכים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 9,160 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.

משוב על האתר החדש

אנחנו בתקופת הרצה, נשמח לכל פידבק.

הירשמו לניוזלטר השקוף ונעדכן אתכם אחת לשבוע על כל החשיפות, התחקירים והפרסומים שלנו. מבטיחים לא לשלוח ספאם!

תודה על המשוב!

בזכותך אנחנו משתפרים כל הזמן.

אם עדיין לא הצטרפת כמו"ל – אפשר לעשות את זה כאן.

מערכת שקוף.