ערכת שאלות לפוליטיקאים

הצנזורה ביקשה שנסיר פוסט – אז הקלטנו אותה

לפני כחודשיים חשפנו את העבר החידתי של אדם משפיע. כמה משפיע? כולנו משלמים מחירים מופרזים בעקבות 'הצלחותיו' בכל מקום - בבנקים, בסופרמרקטים, בנדל"ן - איפה לא?
הדפיסו את הכתבה

רוצה את מיטב הכתבות והתחקירים של שקוף ישירות לתיבה? פה נרשמים לניוזלטר:

מהמעט שאפשר לספר נראה כי אותו עבר חידתי סייע לכאורה לאותו אדם לקדם אינטרסים. אין לנו מושג עד כמה זה נכון. ניסיון לדיון בנושא כשל במהירות משום שהצנזורה התערבה, ואיידה כל אזכור לנושא.

לאחר שהתבקשנו להסיר סטטוס שכתבנו בנושא בדף הפייסבוק של 'מאה ימים של שקיפות' – הדבר החוקי היחיד שנותר זה לחלוק את השיחה שהייתה לי עם הצנזור (ואושרה על ידי הצנזורה).

חשוב להדגיש: בשורה התחתונה המשפיען לא אשם בחיסול הרפורמות או בכך שהכנסת לא משרתת אותנו אלא את בעלי ההון. ח"כים שהקשיבו לו אשמים. זה תמיד היו הם ותמיד יהיו.

לשמיעת השיחה- לחצו כאן

יש לכם הערות, הארות או ביקורת על הכתבה? מכירים מידע או סיפור שאנחנו לא?

רוצה את מיטב הכתבות והתחקירים של שקוף ישירות לתיבה? פה נרשמים לניוזלטר:

מאת תומר אביטל

תומר אביטל
מייסד-שותף, לשעבר כתב ועורך ב"שקוף".

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 9,160 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.

משוב על האתר החדש

אנחנו בתקופת הרצה, נשמח לכל פידבק.

הירשמו לניוזלטר השקוף ונעדכן אתכם אחת לשבוע על כל החשיפות, התחקירים והפרסומים שלנו. מבטיחים לא לשלוח ספאם!

תודה על המשוב!

בזכותך אנחנו משתפרים כל הזמן.

אם עדיין לא הצטרפת כמו"ל – אפשר לעשות את זה כאן.

מערכת שקוף.