ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: יולי ב10, 2024

  • כנסת ·

 "לא חשבנו שנגיע לקצב התחממות כזה": השירות המטאורולוגי חושף נתונים חדשים

ראש השירות המטאורולוגי הציג לאחרונה נתונים שהם חלק מדוחות שיוגשו למשרדי הממשלה, הנוגעים לקצב ההתחממות באזורים שונים בישראל ולעוצמות הגשמים שיורדות בפרקי זמן הולכים ומתקצרים, בעיקר במישור החוף • לדבריו, המדינה לא ערוכה להתמודד עם הנזקים הצפויים
  • כללי ·

נתונים חדשים: ריכוזים גבוהים של זיהום אוויר סמוך לבתי ספר יסודיים בת"א

שלושה חודשי מדידה שסיפק המשרד להגנת הסביבה, לאחר לחץ ציבורי, העלו ריכוז גבוה של חנקן דו חמצני בסביבות בתי הספר היסודיים הסמוכים לתחנה המרכזית בת"א. סילמן הבהירה בדיון בכנסת כי פינוי התחנה באחריות משרד התחבורה, בראשית השרה מירי רגב. אלקין עקץ אותה: "תפעילו את הכלים הרגולטוריים בצורה נחושה"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,902 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.