ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: יולי ב4, 2024

  • כתבות ·

משרד החינוך לא הכחיש בכנסת: התלמידים חשופים לשמש הקופחת

בבתי הספר ובגנים אין מספיק צל - דיון בכנסת מגלה כי למשרד החינוך אין מיפוי של הבעיה, אין נתונים ואין התקדמות בעדכון הנחיות שנכתבו ב-1997. ח"כ מיכל שיר סגמן, יוזמת הדיון: "מבינה שיש בעיה תקציבית - אבל לחכות עוד חצי שנה זה פשע". פרופ' חגי לוין: "חשיפה לשמש עד גיל עשר היא סיכון משמעותי לסרטן העור". ח"כ יוסף עטאונה: "גם בבתי ספר חדשים בנגב - אין מטר אחד של הצללה"
  • כנסת ·

לא שמים אצבע: חברי הכנסת נכחו רק ברבע מההצבעות במליאה

מבדיקת "שקוף" עולה כי בחצי הראשון של כנס הקיץ של הכנסת חלה צניחה חופשית בשיעור ההשתתפות של נבחרי הציבור, מהקואליציה והאופוזיציה, בהצבעות על חוקים במליאה • שיאנית ההצבעות מהאופוזיציה מירב בן ארי הסבירה כי "בחוקים של רוטמן היה גיוס מלא", אך הוסיפה ביקורת על ח"כים חדשים שממעטים להצביע: "בקדנציה הראשונה השתעבדתי לכנסת"
  • כתבות ·

מועצות קו התפר התגייסו להגן על התושבים – התקציב תקוע במשרד הפנים: "לאורך זמן פשוט נקרוס"

עם פרוץ המלחמה רשויות מקומיות רבות מילאו את מקום הממשלה ויזמו תיגבור של כיתות כוננות ורכש ציוד מבצעי כדי להגן על התושבים ולסייע להפיג את החרדה מהמצב הביטחוני • כעת, גם לאחר שהממשלה אישרה 100 מיליון שקלים לתגבור בחירום, הכסף לא מגיע לרשויות בגלל מחלוקת משפטית, והבור התקציבי הולך וגדל
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,902 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.