ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: יוני ב30, 2024

  • כנסת ·

גם השבוע: יו"ר הכנסת אוחנה ממשיך לפגוע ביכולת הפיקוח על הממשלה

לראשונה זה זמן רב, חברי האופוזיציה הגיעו יותר למשכן מחברי הקואליציה • בפינת הפיקוח: ידה של הכנסת הייתה על העליונה, הפעם דווקא בזכות התגייסות חברי הקואליציה • מדד הפרלמטר של "שקוף" מסכם שבוע
  • כתבות ·

העירייה שלכם מוכנה לחירום? מיזם חדש יעזור לרשוית להיערך למשבר האקלים

איך מגייסים משאבים להתמודד עם הצפות בעיר? מי ברשות המקומית אמור לקדם נוהל חום? משרדי הממשלה השונים מנסים לאורך השנים לתת מענים להשלכות משבר האקלים, אך למרבה הפלא, אין כתובת אחת שמרכזת את הטיפול ברשויות המקומיות ויודעת למפות את הכשלים ולתת מענה מקצועי. ד"ר אורלי רונן, ממקימי ארגון "אקלימא", סיפרה בריאיון ל"שקוף" על הרעיון שהחל בתקופת הקורונה, ויש לו פוטנציאל לנווט בביורוקרטיה, להתמודד עם גשמים קיצוניים ואף לברוא "שכונות אקלים"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,902 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.