ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: יוני ב10, 2024

  • כתבות ·

אחרי 11 תקלות בעשרה ימים, במפעל "נשר" טוענים: "אנחנו יותר מחמירים מאירופה"

ענן גדול וסמיך נצפה כשהוא משתחרר ממפעל המלט המזהם, שרשם מספר רב של אירועים מתחילת החודש. תושבי האזור הביעו את חששם מצבר המקרים הצפוף, אלא שבמפעל ביטלו את החשש לנזק הבריאותי האפשרי: "טענות מטעות וחסרות אחריות. חזרה עליהן לא תהפוך אותן לנכונות"
  • כתבות ·

סילמן ניסתה להפוך אותי לכיבוש נוסף במסע היח"צ שלא יודע שובע

במשך חודשים ארוכים השרה להגנת הסביבה החרימה את מערכת "שקוף", עד שפגשה אותי בכנס ופנתה אלי. אחרי מופע לוליינות של הכחשות וחיוכים, ולעיני קהל סקרנים שהתקבץ, השרה ניסתה לטאטא את הטענות בחיבוק כפוי. הניסיון ללהק עיתונאית שמבקרת אותה לעוד תמונת יח''צ, תאם להפליא את האוויר החם שפיזרה בין העסקנים, הפוליטיקאים והבכירים מהשלטון המקומי. טור אישי
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,902 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.