ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: מאי ב28, 2024

לא בקיא בחומר. ח"כ שלום דנינו מהליכוד, ארכיון (צילום: דני שם-טוב, דוברות הכנסת)
  • כנסת ·

"סכנה של ממש לביטחון המדינה": תלונה נגד ח"כ מהליכוד שמשבית ועדה ביטחונית

התנועה לאיכות השלטון פנתה לוועדת האתיקה בעקבות הפרסומים ב"שקוף" - ודרשה לזמן את ח"כ שלום דנינו לדיון דחוף • הסיבה: דנינו משבית את ועדת המשנה למוכנות וביטחון שוטף, אשר בראשותו, מאז ינואר 2023 • בשיחה רוויית סתירות עם "שקוף" הוא טוען: להיות חבר בשתי ועדות זה קשה מאוד
  • כתבות ·

סילמן מגבילה את התמיכה בארגוני סביבה: "מהלך עם השלכות הרסניות" 

המשרד להגנת הסביבה פרסם טיוטה חריגה של נוהל התמיכות בארגוני הסביבה, שמעלה טענות לפגיעה מכוונת בפעילות הארגונים. לפי הנוהל החדש, ימומנו רק פעילויות שעוסקות בהיבטים הקשורים במלחמה, בוטל סעיף התמיכה במחקרים, וכל תמיכה תאלץ לעמוד בקנה אחד עם החלטות ממשלה ומסמכי מדיניות. בארגונים תקפו: "המטרה היא לא יחסי הציבור שלהם, הם מתבלבלים"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,915 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.