ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אפריל ב17, 2024

  • כתבות ·

יונה יהב "מאיים" על חברת הנפט? הוא כבר עשה זאת בעבר

ראש עיריית חיפה ביטל השבוע את רישיון העסק של תש"א, אך הארכיון מלמד כי כבר עשה זאת בעבר והנפט המשיך לזרום. אחרי שקיבל כותרות יח"צ מצוינות כפוליטיקאי, כעת תפקידה של התקשורת לעקוב אחר ההצהרה הבומבסטית ולדווח גם אם לא התממשה
  • בריאות ·

מפלה ללוביסטים: בריטניה בדרך לאסור על מכירת סיגריות

הפרלמנט הבריטי קידם חקיקה שתאסור מכירת סיגריות למי שנולדו החל משנת 2009, במטרה ליצור "דור ללא עישון". שני ראשי ממשלת בריטניה התנגדו בחריפות, כשהמהלך קרע את המפלגה השמרנית. וגם: אילו הצעות חוק דומות קודמו בישראל?
  • כנסת ·

גוררים רגליים: במשרד התקשורת לא יאמצו נוהל לוביסטים בקרוב

במשרד בראשות שלמה קרעי השיבו לפניית "הצלחה" כי טרם גיבשו נוהל התנהלות מול שדלנים, לטענתם מפני שהנוהל שהציע המשנה ליועמ"ש אינו מתאים • עוד הוסיפו במשרד כי המלחמה משפיעה על סדרי העדיפויות ועל לוחות הזמנים לגיבוש הנוהל • והסיפור הצדי של תיק 4000 שממחיש את הסכנה בפעילות לובי ללא שקיפות
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,880 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.