ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אפריל ב2, 2024

  • כנסת ·

נתוני הנוכחות של "שקוף" הוטחו בלפיד ובליברמן, והתירוצים היו רחוקים מלשכנע

יושבי ראש יש עתיד וישראל ביתנו תמכו בהצעה לביטול פגרת הכנסת, ונשאלו בעקבות כך על הדירוגים הנמוכים שקיבלו במדד הפרלמטר. לפיד ניסה להסתתר מאחורי תפקידו כיו"ר האופוזיציה, וליברמן סיפר על "סיורים בשטח וסיעה פעלתנית". בפועל, ח"כים בתפקידים מקבילים לשניים נכחו הרבה יותר במשכן מאז פרוץ המלחמה ולאורך פעילות הכנסת ה-25
  • כנסת ·

חצי שנה למלחמה: במשרד רה"מ לא גיבשו תוכנית לתיאום עם הרשויות המקומיות בחירום

חרף דברי נציגת המשרד בדיון בוועדת הפנים בחודש שעבר, דוח על אחד הנושאים הכי קריטיים לתפקוד העורף במצב חירום לא הוגש לממשלה • ראש מועצת בקעת הירדן ל"שקוף": "בדוח יהיה הרבה מלל אבל אפס תכלס"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,908 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.