ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: מרץ ב25, 2024

  • כנסת ·

"חוק המאבק בטרור לא נועד למשטר כל הבעת דעה"

האגודה לזכויות האזרח מתנגדת להצעת החוק של ח"כ לימור סון הר מלך שתאפשר למשטרה לזמן לחקירה - ואף להעמיד לדין - אדם שעשה "לייק" לתכנים מסיתים לטרור. תגובת ח"כ סון הר מלך: "לא אקבל מהם מוסר וחוות דעתם חשובה לי כקליפת השום"
הצעה מקוממת במיוחד של בכירי האופוזיציה. לפיד וליברמן (צילום: דוברות הכנסת)
  • כנסת ·

ביטול הפגרה – יוזמה גרועה לאופוזיציה ולכולנו

סיעות האופוזיציה החתימו ח"כים על יוזמה לביטול פגרת הכנסת, שתחל בעוד כשבועיים, נוכח המלחמה והצורך ב"מתן מענה לבעיות האזרחים" • באופוזיציה מפנטזים על תרחיש שיביא להפלת ממשלת נתניהו אם תבוטל הפגרה, אך מדובר בתרחיש בדיוני • עזות המצח מגיעה לשיא במיוחד כשמדובר באופוזיציה שגם בימי שגרה עובדת בעצלתיים וראשיה ממעטים לפקוד את המשכן • טור דעה
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,908 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.