ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: מרץ ב10, 2024

  • כתבות ·

המפלגות הגדולות מנסות להשפיע: הפוליטיקה הארצית תכריע ברחובות?

בימים האחרונים האווירה בעיר הפכה למתוחה בקרב על ראשות העירייה בין דיל ובלום, כשהמחנות נחצו ל"ליברלים" אל מול "שמרנים". אנשי אופוזיציה ופעילי המחאה נגד ההפיכה המשטרית התייצבו לצד בלום וקראו "לשלוח מסר לנתניהו", בעוד שדיל קרא לדחות השפעות "מגורמים חיצוניים"
  • כתבות ·

בתמיכה דו-מפלגתית נדירה: טיקטוק בדרך לחסימה בארה"ב

המחוקקים בארה"ב מודאגים מהשליטה הסינית ברשת החברתית הפופולרית ומעוניינים להתנות את המשך פעילותה בשינוי הבעלות • בטיקטוק ניסו לגייס את המשתמשים האמריקאים למאמצי לובי לסיכול החקיקה, אך גרמו לתוצאה ההפוכה
  • כתבות ·

"נחצה קו אדום": חברת מועצת רחובות טוענת להסתה אחרי ההסכם עם דיל

בפוסט שכתבה טענה מגי סלע וגר כי היא מותקפת לאחר שרשימתה חתמה על הסכם קואליציוני עם המועמד לראשות העירייה. לדבריה, חלק מההודעות הקשות הגיעו דווקא מחבריה למחאה נגד הממשלה. "אני פוחדת שאנשים שאני הוצאתי מהבית יתקפו אותי באלימות"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,902 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.