ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: פברואר ב23, 2024

  • כתבות ·

השאלה שהקפיצה את ראשת המועצה והסכנות שנשקפות לתלמידי פרדס חנה: צפו בפאנל חינוך

כל המועמדים לראשות המועצה ישבו לשוחח על האתגרים בחינוך, על איחוד אחים, תשתיות והצורך בבתי ספר נוספים. שאלות הקהל עוררו סערה, ראשת המועצה הצביעה על תושבת: "שפכה את דמי ברשת והציתה את זרע הפורענות"
  • כתבות ·

"נכון, העיר לא מספיק נקיה": במאבק על רחובות, יניב מרקוביץ' לא חוסך מעצמו ביקורת

המועמד לראשות עיריית רחובות על טענות שמידע חשוב הנוגע להקמת פארק בעיר הוסתר מחברי המועצה: "לא כל דבר מגיע למועצה" • על הביקורת על הצבעות מעוררות מחלוקת בנושאי דת ומדינה בקדנציה החולפת הוא אומר: "בואו לא ניתמם, קיים דבר כזה קואליציה, בכל מקום בעולם" • וכמו יריבו למירוץ זהר בלום הוא מתחייב: שתי קדנציות זה מספיק לי • רגע לפני הבחירות, ראיון מעמיק ל"שקוף"
  • כתבות ·

היכל התרבות לא יפתח בשבת – אבל יהיה אוטובוס לתל אביב: ההבטחות של זהר בלום לבחירות

אחרי 20 שנה במערכת הפוליטית המקומית, בלום מתמודד לראשונה לראשות העיר. בריאיון איתו הוא מנסה להסביר מה מייחד אותו כמועמד, איך נראית תכנית העבודה שלו, ובאיזה אופן יאזן בין צרכי האוכלוסייה הדתית לחילונית (בלי לחסוך ביקורת מציבור הבוחרים הליברלי). "אופי של עיר נקבע על פי אופי החינוך" • רגע לפני הבחירות, ראיון מעמיק ל"שקוף"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,908 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.