ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: פברואר ב15, 2024

  • כתבות ·

לפני הבחירות: איך הצביעו המועמדים לראשות רחובות על הקצאות לבית חב"ד?

נושא הקצאות הקרקע לצורכי דת מעסיק את המצביעים מהצד הליברלי. בדיקת "שקוף" בפרוטוקולים מלמדת כיצד הצביעו על כך המתמודדים יניב מרקוביץ', זהר בלום ומתן דיל בישיבות המועצה. מעשים לפני הצהרות - סיקור "שקוף" לקראת הבחירות לרשויות, במימון תושבי רחובות
  • כנסת ·

אף אחד לא מרוצה: הבחירות ברשויות המפונות נדחו לסוף 2024

אחרי היוועצות עם הכנסת שר הפנים קבע לדחות את הבחירות במועצות וברשויות המקומיות שתושביהן נאלצו לעזוב את בתיהם • אחד מהשיקולים - לאפשר לרשויות לקיים פעילות לאורך שנת תקציב מלאה • בדיון בוועדת הפנים עלה כי איש אינו מרוצה וביקורת נמתחה על כינוס הדיון המאוחר: "מה הבעיה לעשות את זה לפני חודש?"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,908 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.