ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: פברואר ב14, 2024

  • כתבות ·

השרה עידית סילמן מנצלת את דוברות המשרד לצרכים פוליטיים

באופן חסר תקדים נוספים שם השרה ותמונותיה דרך קבע להודעות דוברות שגרתיות • מהפעילות עולה חשש לשימוש פסול במשאבי המשרד • סילמן בתגובה: הטענות מוצגות בעלמא מבלי להביא לכך סימוכין או תימוכין
  • כתבות ·

חשיפה: אזרח הפיץ שלטים שנראים כמו קמפיין בחירות, ראשת מועצת פרדס חנה הגישה תלונה במשטרה

שלטים והודעות וואטסאפ שהופצו השבוע יצרו את הרושם שהגר פרי יגור מזמינה את התושבים להצבעה משותפת לה ולמפלגת ש"ס. בשיחה עם "שקוף", טען אזרח כי יצר את הקמפיין לבדו, כל המועמדים המתחרים הכחישו קשר. ראשת המועצה הגישה תלונה במשטרה: "זו שנאת חינם והונאה של התושבים". נציג ש"ס במושבה: "הפתענו לגלות על קמפיין מנגח ומפלג"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,908 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.