ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: ינואר ב31, 2024

  • כתבות ·

עיריית רחובות מקצה כמחצית מהקרקעות בבעלותה לבתי כנסת

בדיקה בספר ההקצאות של רחובות מעלה כי 29 מתוך 63 קרקעות ניתנו לשימוש בתי כנסת. 16 נוספות ניתנו למוסדות לחינוך החרדי, המופעלים באופן פרטי. בפרקים הקודמים: בבית המשפט התגלה כי בהנהלת העיר שורר כאוס, ובפאנל בחירות, כל המתמודדים לראשות העיר הבטיחו ל"שקוף" שישפרו את המצב
  • כללי ·

עתירת "שקוף" לבג"ץ: שימו סוף לחסימות שרירותיות של גולשים בחשבונות של נבחרי ציבור

מערכת "שקוף" ותומר אביטל פנו לבית המשפט העליון במטרה שיחייב את היועמ"שית לממשלה, היועמ"שית לכנסת ומשרד הפנים לקבוע הנחיות ברורות בעניין חסימות גולשים ברשתות חברתיות של ח"כים, שרים ונבחרי הרשויות המקומיות • "ישנו צורך ממשי ושאינו סובל עוד דיחוי במתן הנחיות ברורות, כלליות ואחידות, אשר יתחמו את אפשרותם של נבחרי הציבור לחסום משתמשים ולמחוק תגובותיהם"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,915 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.