ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: ינואר ב30, 2024

תיאטרון הידית נדרש (שוב) להתפנות – האם המועצה תמצא לו סוף סוף בית?

האמנים התבשרו כי ייאלצו להתפנות בפברואר ממעונם הזמני בכפר גליקסון, אליו נדדו מאז פונו לפני חמש שנים מ"מתחם הידית" בפרדס חנה. שירי ג'ורנו: "מתחילת המלחמה כל ההופעות 'סולד אאוט'. קיומו של מרכז תרבות הוא חלק משפיותה של חברה". תגובת המועצה: "מקווים שבשבועות הקרובים יבוא הנושא לפתרון קבע"
  • כתבות ·

בכירי כיל ניצחו: העליון קבע כי הם לא יישאו באחריות לאסון נחל אשלים

השופטים לא יתערבו בהסכם הפיצוי לשיקום נחל אשלים, שבמסגרתו בכירי המפעל חמקו מעונש אישי. עם זאת, בפסק הדין הבהירו כי אין מניעה מתביעות אישיות נגד הבכירים בעתיד • בתוך כך, החקירה הפלילית של האסון מטעם המשרד להגנת הסביבה, נמרחת קרוב לשבע שנים
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.