ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: ינואר ב23, 2024

  • כתבות ·

בשל היעדר מיגון, בית ספר דתי ברחובות מתארח חודשים בתיכון ממלכתי: "הגענו לנקודת שבר"

בית ספר בראשית אינו ממוגן על אף שנבנה רק לפני חמש שנים. מאז אוקטובר תלמידיו נודדים: "הבטיחו לנו שזה יסתיים כבר בחנוכה". ביום ראשון יצאו יחד, חילונים ודתיים, הורים וילדים, להפגין מול בית העירייה. בינתיים, ברחובות סירבו לספק ל"שקוף" צפי לסיום העבודות: "מתעכבים בשל מחסור בפועלים"
  • כנסת ·

"מחטף לטובת קצא"א": באוצר מבקשים להאריך את החיסיון על הסכמי חברת הנפט

תזכיר החוק פתוח להערות הציבור עד הערב, לאחר שפורסם ביום רביעי האחרון • כל עוד חברת הנפט הממשלתית ממשיכה להסתתר מאחורי החיסיון - לא ניתן לדעת האם היא עוברת את הכמות המותרת לשינוע נפט • סדרת כתבות ב"שקוף" חשפה את ההתנהלות הבעייתית של החברה ואת קשרי בכיריה עם צמרת הליכוד
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,902 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.