ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: ינואר ב17, 2024

  • כתבות ·

מתי יסיימו למגן את בתי הספר והגנים ברחובות? "תלוי בתקציב המדינה"

מלחמת "חרבות ברזל" תפסה את רחובות, כמו ערים נוספות בארץ בלי הגנה מספקת לתלמידים וילדי הגן. העירייה מצאה פתרונות יצירתיים וטוענת כי הסיטה תקציבים כדי לחפות על הפאשלה של המדינה, אך ההורים דורשים הגנה טובה יותר לילדיהם: "300 תלמידים לא נכנסים למקלט עם כניסה אחת בדקה וחצי"
  • כתבות ·

השוואות שנויות במחלוקת ונתונים חלקיים: עדת ההגנה של המפעלים המזהמים בחיפה

זה כמעט שנה שמתנהלים דיונים בבקשה לתביעה ייצוגית – ראשונה מסוגה – נגד שלושים תעשיות מזהמות במפרץ חיפה • לאחרונה, הגישה התביעה את סיכום טענותיה, ובעוד חודשים ספורים יוחלט אם ייפתח משפט היסטורי • בין העדים הבולטים מטעם צוות ההגנה: אפידמיולוגית שעל פי טענות התביעה נשענה על עמדות שוליים בקהילה המדעית כדי לנסות לטעון שאין עודף תחלואת סרטן בחיפה • מעקב "שקוף"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.