ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: דצמבר ב27, 2023

בג"ץ קבע: נבחרי ציבור לא יוכלו לחסום ברשתות משתמשים שכתבו ביקורת הוגנת

בית המשפט העליון הורה לראש העיר גבעתיים להסיר חסימה של תושב העיר שמתח עליו ביקורת • לצד זאת, האחריות לקביעת הנחיות כלליות בנושא חסימות פרופילים הוטלה על הממשלה • אך במשרד המשפטים ממשיכים להתחמק מקביעת תקנון

התרגיל המסריח של אופיר כץ: כיבה מצלמות והעלים מהפרוטוקול את דברי משפחות החטופים

בצעד חסר תקדים קיים יו"ר הקואליציה דיון שלא הוגדר כחסוי ונעדר שקיפות ראויה בהצעת חוק לגירוש משפחות מחבלים • כץ הבהיר כי הסיבה למהלך היא הרצון לא לחזור על הסצנה בדיון הטעון עם בן גביר: "אנחנו יודעים מה קורה כשיש מצלמות" • חבר הוועדה גלעד קריב: נעשה כאן עוול למשפחות החטופים ולציבור

למרות ההבטחות: בעיריית תל אביב לא מתחייבים לבדוק את הזיהום באזור התחנה המרכזית

המשרד להגנת הסביבה הציב לאחרונה ניידת ניטור אוויר במתחם בתי הספר הצמוד לתחנה המרכזית. בסוף ינואר אמורה הניידת להתחלף בתחנת ניטור מטעם העירייה. אלא שכעת בעירייה מגלגלים את האחריות חזרה למשרד, שמדגיש: "אנו נמצאים בדיונים על מנת להבטיח שאכן הניטור יתבצע"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,914 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.