ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: דצמבר ב13, 2023

  • כתבות ·

מיגון בתי הספר בחוץ: באופוזיציה מתריעים על הנושאים הדחופים שלא נכנסו לתקציב

דיונים שהתקיימו בוועדת הכספים הציפו מעט מהבעיות שלא זכו למענה תקציבי. בזמן שמשרד ההתיישבות של אורית סטרוק תוקצב ב-750 מיליון שקלים, סוגיות כמו מיגון בתי ספר באשקלון וסיוע לסטודנטים המשרתים במילואים, נזנחו • "מדובר בסוגיות דחופות, חלקן עם עלויות אפסיות, לציבורים שכולנו מסכימים עליהם", אמר ח"כ מיכאל ביטון
ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר התקשורת שלמה קרעי בכנסת, ארכיון (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)
  • כתבות ·

מומחים מזהירים: קרעי מנצל את מצב המלחמה כדי להעניק הטבות לברוני תקשורת מקורבים

שר התקשורת מנסה להעביר הוראת שעה שתעביר משאבים לרדיו המסחרי, ששחקנים בולטים בו מקורבים או קשורים לימין, לליכוד ולקרעי עצמו - על חשבון השידור הציבורי • חוות דעת שהוגשו נגד החוק: "ניסיון להביא למהפכה בשוק הרדיו בישראל בחסות מצב החירום"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,880 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.