ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: דצמבר ב7, 2023

  • בריאות ·

הצעת חוק: המדינה תקים קרן למאבק בעישון

הקרן הממשלתית אמורה לסייע לקורבנות עישון ומשפחותיהם, וכן להעלות את המודעות לנזקי הסיגריות • לפי ההצעה, הקרן תמומן מהכנסות המדינה ממס על קניית מוצרי עישון וטבק • לצורך כך, נרמז כי המדינה תצטרך להעלות את המס על סיגריות - העלאה שלא נעשתה מאז 2013
  • כתבות ·

בהיעדר מיגון, ילדים מהפזורה הבדואית בנגב לא מגיעים ללימודים

מערכת החינוך במועצת אל קסום שובתת בשל היעדר מיגון במוסדות הלימודים, והרשויות עדיין לא יודעות לענות על השאלה מי אחראי למגן אותם, כך עלה בדיון שהתקיים בוועדה לזכויות הילד. "דיברתי עם משרד החינוך, עם המשטרה ועם הצבא, כולם אומרים שזה בטיפול", אומר מנהל בית ספר, "אבל כלום לא נעשה"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.