ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: דצמבר ב4, 2023

כיצד ייראה יום הזיכרון לטבח? הצעות החוק שעל הפרק

מאז ה-7 באוקטובר, הונחו על שולחן המליאה חמש הצעות שונות לקיום יום זיכרון לאומי. בין ההבדלים בהצעות: מועד היום, השאלה אם יושבתו מסעדות ובתי קולנוע, וזהות האחראי ליישום החוק • בנוסף, הוגשה הצעת חוק להקמת רשות הנצחה לטבח בדומה ל"יד ושם"

שלב אחרי שלב: המלחמה של שלמה קרעי על עצמאות השידור הציבורי

שר התקשורת נוקט במדיניות של פטרונו, ראש הממשלה - מעכב ומסכל מינויים מקצועיים על מנת שיוכל למנות את אנשי שלומו ועושי דברו. המקצועיות וההגינות הן החומה הראשונה העומדת בפני מי שמעוניין לחבל בעבודת המערכות הנתונות למרותו, אולם היא מעולם לא הייתה קיימת ככל שמדובר בקרעי
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,915 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.