ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: נובמבר ב12, 2023

חמושי חמאס ברצועת עזה, 20.9.23 (צילום: עבד ראחים כתיב, פלאש 90)
  • מלחמת עזה ·

כיצד יועמדו לדין פושעי 7 באוקטובר?

במשרד המשפטים עובדים על חוק ייחודי ומגבים את הסנגוריה הציבורית שכבר עכשיו מסרבת לייצג את המרצחים • עו"ד עמוס האוזנר, מומחה לחוק עשיית דין בנאצים ועוזריהם, ובנו של התובע במשפט אייכמן, סבור שאת הענישה המחמירה ביותר - וגם את התיעוד המצולם של המשפט - צריך לשמור לבכירי חמאס ששהו בבונקר, ולא לפיונים בשטח
האם המחנה ממלכתי תתנגד לחוקים הבעייתיים? גנץ ונתניהו במליאה עם השבעת ממשלת החירום (צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90)
  • דעות ·

לייק לפוסט יוביל לשלילת אזרחות? הממשלה ממשיכה לקדם חוקים דרקוניים

תמונת המצב שמצטיירת מהליכי החקיקה המזורזים שמבצעת הממשלה בחסות מצב החירום של המלחמה היא מדאיגה • על פי הסכמי ממשלת החירום אסור לקדם מהלכים ללא הסכמת המחנה הממלכתי, שם אומרים: "נתמוך רק במהלכים שתומכים במאמץ המלחמתי ויקבלו את גיבוי גורמי המקצוע"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,877 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.