ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוקטובר ב26, 2023

מעון ראש הממשלה בירושלים, ארכיון (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)
  • כנסת ·

למרות המלחמה – עודפי התקציב תקועים, בין סעיפי המחלוקת: שיפוץ מעון רה"מ

בוועדת הכספים החליטו שלא לדון בהצעת משרד האוצר להסטת עודפי תקציב 2022, וגורלם עדיין לא ידוע • בינתיים נמשך המאבק לייעד את הכספים הקואליציוניים לטובת המלחמה, ובאופוזיציה מאשימים: לא קיבלנו מידע, זה הפך לסוד מדינה
עיתונאים משקיפים על רצועת עזה משדרות 19.10.23 (צילום: נתי שוחט, פלאש 90)

המשטרה הוציאה צו איסור פרסום על חקירת המחבלים

עד כה פורסמו בכלי התקשורת, כמו גם על ידי שרים בממשלה, ציטוטים ואף קטעי וידיאו שנטען שמקורם בחקירות מחבלים שהשתתפו בטבח • הפרסומים נמשכו גם לאחר הוצאת הצו, זאת למרות שמקורם במערכת הביטחון עצמה

הצנזורה אישרה, אבל דובר צה"ל לא מוכן להתייחס למלאי הרקטות של חמאס

מידע גלוי כבר פורסם בנושא, אך בדובר צה"ל אומרים כי לא ימסרו תשובה מטעמים של ביטחון מידע • הכתב הצבאי שי לוי: "דובר צה"ל נקמנים מאוד מול כל מי שמבקר אותם. הם משתמשים בחומרים כדי לקבוע סדר יום ולחנך כתבים"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,915 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.