ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוקטובר ב25, 2023

  • כתבות ·

אורן נהרי: "יש שני צדדים, אבל אחד צודק, או צודק יותר"

"כתב מכין כתבה, נניח ל-BBC, של שלוש דקות, שזה המון זמן במונחים טלוויזיוניים. שלוש דקות הן 180 שניות, קצת יותר מ-300 מילים. אלו שתיים-שלוש פסקאות, וצריך להביא בהן את כל מורכבות הסכסוך. זה בלתי אפשרי" • שיחות קצרות על עיתונות בתקופת מלחמה, כאן ועכשיו
"לא בעיתוי הנוכחי". ראש הממשלה בנימין נתניהו ומזכיר הממשלה יוסי פוקס (צילום: מארק ישראל סאלם, פלאש 90)
  • כתבות ·

נתניהו מסרב להוריד את הדגל לחצי התורן עבור 1,400 קורבנות הטבח

בעוד בלשכת רה"מ טוענים כי אחת הסיבות היא ש"ישנם מאות חללים שטרם זוהו", זה לא הפריע לו להכריז על יום אבל לאומי למחדל מירון - עוד ביום האסון, טרם זוהו כל הנספים • מזכיר הממשלה יוסי פוקס: "אין זה המקום לקיים בעיתוי הנוכחי יום אבל לאומי"
שר המשפטים יריב לוין, 4 בינואר 2023 (צילום: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90)
  • כנסת ·

בחסות המלחמה: ממשלת נתניהו מבקשת לבטל באופן גורף את חופש המידע חודשים קדימה

אף שמצב המלחמה הוא נימוק סביר לדחיית מועד המענה לבקשות חופש המידע לכל רשות ציבורית, המשרד של יריב לוין פרסם תזכיר חוק שיאפשר פטור גורף לזמן ממושך • המשמעות בפועל - בקשות שיוגשו היום ככל הנראה לא יענו לפני ינואר 2024
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,904 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.