ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוקטובר ב16, 2023

״ימ״מ, יס״מ, שב״כ, צבא ומשטרה ירו 400 כדורים על הבן שלי. על רכב של בחור שיצא למילואים״

בשמונה באוקטובר יצא ניב איווס במאזדה כחולה מביתו ביישוב ניצן עם ציוד למילואים. באותו זמן פורסמה התרעה על חוליית מחבלים ברכב כחול. מאות כדורים נורו עליו ממרחק רב, בעודו על כביש הגישה ליישוב. לטענת המשפחה, במשטרה מנסים לטייח את המקרה ולגלגל את האשמה על ניב. המשטרה: "הנושא מתוחקר בימים אלו"

"אמרתי לו: זאת הבת שלי, היא חטופה. הוא אמר לי: שתמות אתה והבת שלך"

על ציר קפלן בתל אביב פרושה מפת העצבים המרוטים של ישראל. עינת פישביין משרטטת את הקו שעובר בין מאהל משפחות החטופים, לאוהל שהציב ארגון חוננו, בין המפגינים שקוראים למחוק את עזה לאלו שקוראים לנתניהו להתפטר. באזעקה כולם נטשו את העמדות וברחו למרחב מוגן. חוץ מאדם אחד

התקשורת שוב נכנעת לפחד מביקורת, ומדווחת על מלחמה במעמד צד אחד

יותר משבוע אחרי המלחמה, כאשר צה"ל עבר מהגנה להתקפה, תמונת המציאות משתנה. בעוד רוב כלי התקשורת החשובים בעולם מדווחים ללא הפסקה על מה שקורה בעזה, הערוצים הישראלים מדווחים על מה שקורה שם בשולי המהדורות. אך האם התקשורת אמורה להיות שומרת המורל הלאומי?
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.