ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוקטובר ב9, 2023

החייל מס' 1 של נתניהו מאשים את כולנו

מיד לאחר שביקש ממאות אלפי עוקביו לשים את המחלוקות בצד כדי להילחם באויב המשותף, שב עמית סגל לווכחנות, להפצת שנאה וקיטוב ומחנאות, ובאופן כללי לקידום ריב ומדון • דעה

בחדשות 12 פרסמו שני דיווחים כוזבים על תגובות בחברה הערבית למתקפת חמאס

ביום הראשון למלחמה, בהפרש של שעות בודדות, פורסמו בערוץ שני דיווחים שלא היו ולא נבראו. המידע עלה לשידור בחיפזון, ללא בדיקה נאותה והצלבת מידע עם מקורות. בחדשות 12 לא הגיבו לפניית "העין השביעית" ו"שקוף"
חיילים בשדרות (צילום: יוסי זמיר, פלאש 90)
  • כתבות ·

מלחמת סוכות – אין ציוד, אין נשק, אין אחראים

כבר במלחמת לבנון השנייה פורסמה ביקורת חריפה על המוכנות הארגונית של צה"ל ועל חוסרים חמורים בציוד בסיסי, תחמושת, אמצעי קשר ומיגון. למרות שצה"ל הציג תוכנית שהייתה אמורה לשנות את המצב, כעת מתגלה שדבר לא השתנה
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,913 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.