ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוקטובר ב4, 2023

  • בריאות ·

כך נחטף השיח על הבריאות בידי דמויות שוליים קיצוניות

בימים אלה ארגון הבריאות העולמי מנסח מחדש את מסמך התקנות להתמודדות עם מגיפות. במקביל, באו"ם מגבשים אמנת בריאות שתחייב את כל המדינות החברות בה. אך בארץ, מעט השיח שמתקיים מגיע משולי המפה, משרד הבריאות נסוג לעמדת מכבה השריפות והדיון הציבורי - מושתק
  • כתבות ·

אדם פרטי או שרה בממשלה? המשנה ליועמ"שית מעניק הנחה תמוהה לדיסטל-אטבריאן

שרת ההסברה מקדמת בקביעות את ערוץ 14 בחשבון הטוויטר שלה, לכאורה תוך הפרת הנחיות הייעוץ המשפטי לממשלה. חצי שנה אחרי פניית "שקוף" למשנה ליועמ"שית, נמסר לנו כי מדובר ב"שאלה משפטית מורכבת", בין היתר בגלל שהדברים לא פורסמו ב"פלטפורמה ממשלתית רשמית"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,880 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.