ערכת שאלות לפוליטיקאים

כל הכתבות מיום: ספטמבר ב21, 2023

  • כתבות ·

המועמד לראשות פרדס חנה כרכור: אני לא חושב שאני צריך לדווח למבקר המדינה

אלדד בר כוכבא, חבר מועצת פרדס חנה כרכור מתמודד בפעם השנייה על ראשות המועצה אבל טוען כי לא ידע שעליו לדווח מיידית למבקר המדינה על כל הכנסה והוצאה כספית במסגרת הקמפיין שלו • בר כוכבא: ״אני לא חושב שאני צריך, אם אין לי תרומה מסודרת, אני לא צריך״ • משרד מבקר המדינה: כל הרשימות העצמאיות, בלי יוצא מהכלל, נדרשות לדווח על תרומות, הלוואות וערבויות, תוך שלושה ימים
  • מקומי ·

המועמדים הליברליים ברחובות הצהירו שינסו לאחד כוחות, אבל שום דבר לא קרה

היום נסגרה האפשרות להגשת רשימות למועצה ברחובות • למרות ההצהרות ל"שקוף", זהר בלום ויניב מרקוביץ' לא הצליחו להגיע להסכמות ולהתאחד • כעת, האפשרות היחידה למניעת פיצול קולות היא אם אחד המועמדים יפרוש מהריצה לראשות העיר בשבועות הקרובים • שני המועמדים לא ממהרים לסגת אבל מתעקשים ש"הסוגיה פתירה"
  • כתבות ·

דיווח: קנדה עוצרת מימון לוביסטי של נסיעות פוליטיקאים לישראל

שינוי בחוקי הלובינג בקנדה מונע משדלנים לממן נסיעות של חברי פרלמנט. אף שההוראה החדשה לא נועדה באופן מוצהר להגביל נסיעות ממומנות לישראל, המרכז לענייני ישראל והיהודים בקנדה נפגע ממנה ישירות
סרטון מתוך אתר "היהלום העסקי", מירב שטרן משמאל
  • כתבות ·

שלושה חודשים אחרי המינוי – המנכ"לית ממשיכה להופיע בפרסום העסק שלה

מבדיקת "שקוף" עולה שמנכ"לית המשרד לקידום מעמד האישה, מירב שטרן, ממשיכה לפרסם בתמונותיה ובשמה את העסק שהייתה שותפה בו וחתמה לגביו על הסכם ניגוד עניינים. לאחר השיחה עם "שקוף" עלתה באתר העסק הבהרה, אולם דמותה ממשיכה להופיע ולפרסם אותו, כמו גם תקציר קורותיה. שטרן: "מהרגע שמוניתי הפסקתי לאלתר את פעילותי בעסק העצמאי"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 9,142 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.

משוב על האתר החדש

אנחנו בתקופת הרצה, נשמח לכל פידבק.

תודה על המשוב!

בזכותך אנחנו משתפרים כל הזמן.

אם עדיין לא הצטרפת כמו"ל – אפשר לעשות את זה כאן.

מערכת שקוף.