ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוגוסט ב31, 2023

  • כתבות ·

אתם בחרתם: רחובות היא הזוכה השנייה במיזם הסיקור המקומי

תושבי רחובות הצליחו לגייס את הסכום הנדרש לסיקור לתקופת הבחירות ומצטרפים לפרדס חנה כרכור. מתחילים לעבוד כבר עכשיו על שלב ב' של המיזם: כתבים מקומיים לכל השנה במימון התושבים. איך משפיעים על בחירת הערים? כל הפרטים
  • כתבות ·

המשרד לשוויון חברתי מאמץ נוהל שקיפות על מפגשים עם לוביסטים 

עובדי המשרד יחויבו לתעד כל מפגש עם מי שרשומים כשדלנים המייצגים בעלי אינטרסים, כך נחשף במענה לעמותת "הצלחה". "יש להבטיח שהדברים נעשים בשקיפות, ללא פגיעה בשוויון", מסר מנכ"ל המשרד, מאיר בינג. הפרצות בנוהל: מייצגי חברות או עמותות שאינם חלק מחברת שדלנות. מעקב "שקוף"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,985 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.