ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוגוסט ב7, 2023

  • כתבות ·

תוספות של מיליונים ומריחת זמן: מערכת רישיונות הכריתה לא מצליחה לצמוח 

במשרד החקלאות הבטיחו מערכת חדשה שבעזרתה יוכל הציבור לקבל גישה נוחה לבקשות לכריתת עצים, אך ביתיים אין צפי להשקה שהובטחה לתחילת 2022. בזמן זה, הפרויקט גדל תקציב של שני מיליון שקלים וחצי, לשמונה מיליון שקלים ומועד השקת המערכת עדיין לא נראה באופק. משרד החקלאות: "בחודשים הקרובים יחל הפיילוט על הגרסה המשופרת של המערכת"
הקלסרים שהושארו בלשכת נתניהו על ידי לפיד ואנשיו, דצמבר 2022
  • כתבות ·

תעלומת הקלסרים במשרד רה"מ: לאן נעלמו תיקי החפיפה?

תמונה שהעלה ראש הממשלה לשעבר לפיד ביום חילופי השלטון של מסמכי החפיפה שהושארו לנתניהו ולמנכ"ל משרדו, הביאה את עמותת "הצלחה" לבקש לקבל את התיקים לצורך פרסומם לציבור. במשרד רה"מ טענו כי נתניהו לא קיבל תיקי חפיפה מקודמו וכי אלה הועברו רק בין גורמי המקצוע, אך הם טרם אותרו
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,873 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.