ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: יולי ב31, 2023

נתניהו ולוין במליאת הכנסת (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)
  • כתבות ·

הסדר ניגוד עניינים? נתניהו נפגש עם לוין 32 פעמים בפחות מחצי שנה 

יומני שר המשפטים חושפים כי ראש הממשלה נפגש אישית עם לוין בסך 57.5 שעות בחמישה חודשים וחצי. בשיא הדיווחים על המשבר ביניהם, השניים נפגשו 18 שעות בתוך שלוש יממות רצופות. נתניהו התחייב במסגרת הסדר ניגוד עניינים שלא לעסוק בשינויים במערכת המשפט באופן שעשוי להשפיע על משפטו, אלא שבפועל אין דרך לדעת אם הוא מקיים אותו
  • כתבות ·

בג"ץ קבע: "חוק טבריה" לא יחול בבחירות הקרובות

הרכב של תשעה שופטים קבע פה אחד כי החוק שנועד לסייע לבועז יוסף להתמודד לראשות העיר ייכנס לתוקף רק ממערכת הבחירות הבאה. במהלך הדיון השופטים הציעו ליוסף להסיר את מועמדותו, אך הוא סירב. חיות: "החוק הוא פרסונלי"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.