ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: יולי ב12, 2023

יו"ר ועדת החוקה ח"כ שמחה רוטמן (צילום: יונתן זינדל פלאש 90)
  • כתבות ·

רוטמן כועס על הפייק? הוא זה שהכשיר את הקרקע

יו"ר ועדת החוקה התלונן על "הפייק שמסתובב" על הנוסח האחרון שהציג להצעת החוק לביטול עילת הסבירות. אלא שמעקב אחרי השינויים שבהצעותיו, השפה המתעתעת וניסיונות ההסתרה של כוונותיו המעשיות ביחס לחוקי המהפכה המשפטית, מראה שאולי רוטמן עצמו הוא הגורם המסייע לגלגלי הספינים לנוע
תיעוד מעצרו של רמי שלוש בהפגנה נגד ההפיכה המשטרית בחיפה (צילום: יואב איתיאל, וואלה)
  • כתבות ·

שני צלמים הותקפו בידי שוטרים כשסיקרו את המחאה: "אמרתי שאני עיתונאי ונדחפתי"

צלם "הארץ" רמי שלוש הוכה ועוכב על ידי שוטרי מג"ב בחיפה, מספר שעות לאחר מכן נעצר צלם ynet גיל נחושתן • כתב "וואלה" יואב איתיאל ששהה במקום: "אלימות בלתי מוסברת כלפי מי שמזוהה כעיתונאי" • ארגון העיתונאים קרא למפכ"ל "להבהיר לכל השוטרים כי העיתונאים מבצעים את שליחותם הציבורית"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,985 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.