ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: מאי ב24, 2023

ראש הממשלה בנימין נתניהו (צילום: יונתן זינדל פלאש 90)
  • כתבות ·

ממשלת בליץ החקיקה – לא רק את האופוזיציה, הממשלה משתיקה גם את הציבור

מתוך 84 תזכירי חוק שהגישה הממשלה, 70 מהם לא היו פתוחים להערות הציבור לזמן הנדרש • עו"ד הידי נגב, מנהל מחלקת מדיניות וחקיקה בתנועה לאיכות השלטון: "חקיקה באופן חפוז מבלי אפשרות להעיר ולטייב את הצעות החוק, בהכרח מביא לחקיקה רעה יותר ופוגענית יותר כלפי האזרחים"
  • כתבות ·

סילמן מקדמת הצעה למיגור שריפות הפסולת ביהודה ושומרון, הפתרון בפועל עדיין רחוק

שריפות הפסולת ממררות את חיי התושבים הערבים והיהודים כאחד, וההצעה של סילמן שאמורה להגיע לדיון בממשלה לקראת סוף השבוע, כוללת הצעות העשויות להקל על המפגע בטווח הארוך. אלא שהוועדה שצפויה לקום בנושא תגיש את מסקנותיה רק בעוד יותר מחצי שנה, כשעד אז יוסיף העשן לחנוק את תושבי מזרח השרון והסביבה
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.