ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: מאי ב22, 2023

ציון בלתי מספיק לסיעה הגדולה באופוזיציה: מדד הפעילות של יש עתיד

הח"כים הוותיקים נעדרים, יו"ר המפלגה ממעט להגיע לכנסת והסיעה השנייה בגודלה בכנסת ממוקמת במקום השביעי בלבד במדד הפרלמטר של "שקוף". בעוד חברי הכנסת החדשים בסיעה מציגים נוכחות ופעילות פרלמנטרית ראויות, בכירי המפלגה ששימשו בעבר בתפקידים שונים בממשלה, לא פעילים מספיק. ביש עתיד סרבו להגיב לממצאים

הליכוד במדדי "שקוף": הוותיקים משתרכים מאחור, החדשים מובילים את העשייה בכנסת

לא מעט חברי כנסת חדשים נכנסו לכנסת ה-25 ברשימת הליכוד, ולמרות הקשיים וחוסר הניסיון, רבים מהם השיגו ציונים גבוהים במדד הפרלמטר • ח"כים מנוסים כמו דני דנון ויו"ר הכנסת לשעבר יולי אדלשטיין נכחו מעט זמן בכנסת • ח"כ ביסמוט שדורג במקום גבוה הסביר: "הנוכחות בדיוני הוועדות מסייעת לקבל החלטות"
שריפת פסולת בשטח הרשות הפלסטינית (צילום: אזרחים למען אוויר נקי)

נמצא תקציב עבור הפתרון המיידי לשריפות הפסולת, אך הבירוקרטיה צפויה לעכבו

תושבי השטחים ומזרח השרון סובלים במשך שנים משריפות הפסולת של הכפרים הפלסטינים, החסרים תשתיות לפינוי הפסולת. כעת המנהל האזרחי והמשרד להגנת הסביבה מקדמים מהלך שעשוי להקל באופן משמעותי ומיידי על התושבים. עם זאת, עדיין מוקדם לשמוח – במנהל האזרחי מדגישים שהפתרון "מצוי בשלבים ראשוניים ולאחר מכן יידרש מכרז והקמת מערך"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.