ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: פברואר ב13, 2023

  • כנסת ·

המהפכה המשפטית יצאה לדרך: ועדת החוקה אישרה שני סעיפים לקריאה ראשונה

הוועדה אישרה ברוב של 9 מול 7 להעלות להצבעה במליאה את שינוי הרכב הוועדה לבחירת שופטים ואת האיסור על התערבות בחוקי יסוד. חברי הכנסת של האופוזיציה הורחקו במהלך הדיון הסוער, ויו"ר הוועדה רוטמן דחה את הצעת הנשיא לעצירת החקיקה: "צריך לקיים את ההידברות ללא דחיית החקיקה"
  • כתבות ·

מהי עילת הסבירות ומי ימנה שופטים? המדריך למהפכה המשפטית

הניסיונות להחליש את מערכת המשפט מעוררים סערה גדולה שמאיימת לקרוע את ישראל, ובתוך הוויכוח הסוער נשכחים לעיתים מושגי היסוד שבבסיס המחלוקת בין התומכים למתנגדים. מה הציע הנשיא הרצוג וכיצד צפוי להשתנות תפקיד היועמ"שים? "שקוף" עם כל השאלות והתשובות על המהפכה המשפטית
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,879 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.