ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: פברואר ב1, 2023

  • דעות ·

חשבתי שלמשרד להגנת הסביבה יש כוונות טובות. עד שהוא הגן על בז"ן

האמון בשומר הסף שלנו חיוני לקידום מאבק סביבתי. אך בשבוע שעבר, כשהמשרד שתפקידו להגן עלינו תרם ליחסי הציבור של שורת חברות מזהמות כמו "נשר" וכיל, ובמקביל הגן על בתי הזיקוק מול חשיפת "שקוף", הייאוש כמעט עלה על גדותיו. טור אישי
  • כתבות ·


"אני מכיר את נתניהו ומזהיר אותו, הנזק למדינה כבר מתחיל להיגרם"

אורי יוגב, לשעבר מנהל רשות החברות הממשלתיות בתקופת נתניהו, קורא לראש הממשלה להגיע לפשרה לפני שיהיה מאוחר מדי. בראיון ל"שקוף" הוא מספר כיצד נלחם בתופעת המינויים הפוליטיים ועמד בפני סכנת פיטורים: "אם הרפורמה תעבור, כבר לא תהיה בעיה לבצע צעד כזה בפעם הבאה"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,980 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.