ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוקטובר ב26, 2022

  • כתבות ·

לקראת התחקיר על "ידיעות אחרונות": נוני מוזס מאיים בתביעות דיבה על "העין השביעית"

התחקיר, שיתפרסם לאורך החודשים הבאים, מתבסס על שיחות עם יותר ממאה עובדי קבוצת "ידיעות אחרונות", ומשרטט את תהליך ההשחתה שהנהיג המו"ל של העיתון • מוזס: " פרסום שקרי ומכפיש"
  • כנסת ·

"למרות הפלגנות, נותר בנו צלם": כך הצליח שר הרווחה להוביל לשילוב אנשים עם מוגבלויות בקהילה

השר מאיר כהן מיש עתיד העביר ברגע האחרון חוק עתיר תקציב שיקדם שילוב של אוכלוסיות עם מוגבלות בקהילה, במקום מוסד סגור • החוק עבר ימים בודדים לפני שהכנסת פוזרה בזכות התגייסות נדירה של הקואליציה והאופוזיציה • בחירות 2022 - מעשים במקום דיבורים: שאלנו שרים בממשלה - מה ההישג שאתם הכי גאים בו?
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.