ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוקטובר ב7, 2022

  • כתבות ·

ערוץ 14: אין לנו שום זיקה לנתניהו

בערוץ 14 משיבים לעתירת יש-עתיד לוועדת הבחירות: הערוץ עצמאי לחלוטין, לא מושפע בשום צורה מנתניהו או הליכוד ולא משרת את הבעלים מירילשוילי • קבלת העתירה לסימון תכניו כתעמולת בחירות, טוענים בערוץ, תביא לסגירתו בשל הפרת תנאי הרישיון
  • כנסת ·

על חשבוננו פעמיים: חברת החשמל חזרה לשכור שירותי לובי

חשיפת "שקוף": חברת החשמל שכרה לאחרונה שירותי לובי חיצוניים על חשבוננו - על אף שהיא כבר משלמת שכר נאה ללוביסט מתוך החברה • השאלה המתבקשת: מדוע גוף ממשלתי צריך לשלם הון על שדלנות שמטרתה להשפיע על הכנסת והממשלה - פעמים רבות בניגוד לאינטרס שלנו?
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,980 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.