ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוקטובר ב6, 2022

המאבק על מכתש רמון עולה שלב, ראש המועצה נחוש להתקדם

עמותת קשת שלחה מכתב מיצוי הליכים לראש מועצת מצפה רמון, במטרה לעצור את המכרז להקמת אמפי במכתש. גם השרה להגנת הסביבה ומנכ"לית רשות הטבע והגנים הצטרפו בקריאה למנוע את זיהום האור והרעש בשמורת אור הכוכבים. מנכ"ל המועצה: "זו פוליטיקה מקומית מסריחה. המועצה עשתה הכל לשמור על ערכי הטבע"
  • כתבות ·

חשיפה: במערכת הבריאות הצטברו עדויות לפגיעה אפשרית מזיהום האוויר באשדוד

מכתב שהגיע לידי "שקוף" מגלה כי רופא משפחה שיגר אזהרה לחברי ועדת תכנון באזורו, על תלונות שמקורן עשוי להיות בזיהום האוויר של המפעלים בעיר הסמוכה • "יתכן כי רק בעוד עשר שנים התחלואה בסרטן תעלה - ותפגע בילדינו" • משרד הבריאות פנה למשרד להגנת הסביבה - שטוען כי החל לפעול מול מספר גורמים אפשריים למקור הזיהום והריחות
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.