ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: ספטמבר ב22, 2022

  • דעות ·

דעה: "טיסת הרעיות" הוא מנהג שצריך לחלוף מהעולם הדמוקרטי

מיכל הרצוג הצטרפה לביקור הנשיא, רעיית יו"ר הכנסת טסה איתו לכל משלחת - רק לפיד נהג כראוי לאחרונה, כשטס לעצרת האו"ם לבדו. לרעיות של "סמלי השלטון" אין באמת תפקיד ממלכתי - טוב תעשה הכנסת אם תפסיק לממן להן טיסות
  • כתבות ·

גדעון סער על ההישג החשוב בקדנציה: "תיקנו עיוות של שנים"

כ-180 אלף בני אדם בישראל יושפעו מתיקון החקיקה שהוביל שר המשפטים גדעון סער בקדנציה שלו כשר המשפטים, שיאסור על שלילת רישיון הנהיגה מחייבים להוצאה לפועל • ההצעה התחילה מיוזמה נדירה של ח"כים מהליכוד והמשותפת • בחירות 2022 - מעשים במקום דיבורים: שאלנו שרים בממשלה - מה ההישג שאתם הכי גאים בו?
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,985 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.