ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: ספטמבר ב15, 2022

  • כנסת ·

הכרטיס במחלקת עסקים שעלה 24 אלף שקל: רעיית יו"ר הכנסת מיקי לוי מצטרפת לכל משלחת

בארבע משלחות הצטרפה רעיית היו"ר וכרטיס הטיסה שלה שולם מכספי הציבור • התקנות מתירות כיום לרעיית יו"ר הכנסת להצטרף לכל טיסה, אך יש לתהות - האם זו הוצאה מוצדקת? תגובת יו"ר הכנסת: "היא שותפה פעילה בביקורים, יש לה תפקיד משמעותי"
  • דעות ·

הכישלון של המשותפת מהדהד בצבעי הקמפיין

תומא-סלימאן באדום, אבו שחאדה בכתום וטיבי בצהוב-שחור - כל אחת מהמפלגות שמרכיבות את הרשימה המשותפת יצרה לעצמה שפת קמפיין משלה, וזה לא מבשר טובות עבור הרשימה • בתע"ל מתפארים בדירוג הגבוה בפרלמטר של "שקוף" • חוקר תקשורת ומדיה בחברה הערבית שלומי דסקל מסביר
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,913 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.