ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוגוסט ב8, 2022

  • כנסת ·

פער אסטרונומי: אלו הח"כים החרוצים בליכוד – ומי שלא נקפו אצבע

בעוד שלמה קרעי, אופיר כץ, קטי שטרית, יריב לוין וקרן ברק ביצעו בכנסת ה-24 עבודה פרלמנטרית ממשית וחשובה - חברים רבים בסיעתם כמעט לא טרחו לפקח על הממשלה. כך על פי מדד הפרלמטר של "שקוף" • קרעי על החרם: "סוכם באופוזיציה שחלקנו ניאבק בכלים שנותרו לנו"
  • כנסת ·

הפרלמטר של "שקוף" לכנסת ה-24: הח"כים המצטיינים בפיקוח על הממשלה – ואלו שאפילו לא ניסו

מנתוני הכנסת ה-24 אפשר ללמוד מי מנבחרי הציבור במשכן הצדיקו את המשכורת שלהם ועשו עבודה טובה בפיקוח על הרשות המבצעת, באמצעות שאילתות, הצעות לסדר והשתתפות בוועדות הכנסת • ינון אזולאי, ממצטייני המדד: "הפיקוח בכנסת הזאת פחות טוב" • לכל הנתונים
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,903 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.