ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: יולי ב11, 2022

  • כנסת ·

🎧"זה לחיות בתוך סיר לחץ, זה בית האח הגדול בטורבו"🎧

הוא היה פעיל פוליטי, לוביסט, ולבסוף מנהל סיעת העבודה בכנסת - ולכן לטל אלוביץ' יש נקודת מבט ייחודית מתוך מסדרונות המשכן. תומר אביטל שוחח איתו על ניהול ח"כים בכנסת שברירית, וגם קיבל עדות על שיטות הפעולה של הלוביסטים. האזינו לפרק ב"הון-שלטון-סלון"
  • דעות ·

"קצף על המים": דפנה ליאל וסיוון רהב מאיר מחדשות 12 הצביעו על ההצגה שהן חלק ממנה

שתיים מהדמויות הבולטות בחדשות 12 הדגימו השבוע את הבעייתיות בסיקור הפוליטי בכלי התקשורת המרכזיים, ואת הנזק שנגרם לחוש הביקורת של כולנו כתוצאה מכך • בעיתון "הארץ" הסבירו בשני טורים חשובים - העיתונות הטלוויזיונית לא מסוגלת לספק לנו תמונה נטולת מניפולציות
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,978 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.