ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: יוני ב27, 2022

  • כתבות ·

ראש עיריית ערד: קיבלתי התחייבות מיאיר לפיד ששדה בריר לא יקום

אחרי חשיפת המצגת הפנימית שהתגייסה לטובת כיל במאבק על הקמת מכרה הפוספטים בנגב, אומר ראש העיר ניסן בן חמו בשיחה עם "שקוף" כי החומרים לא מייצגים את עמדת המשרד • לדבריו, בכירי יש עתיד (אליה הוא משתייך בעצמו) הבטיחו לו כי הממשלה לא תאשר את המהלך בהכרעה הצפויה בימים הקרובים: "40 שנה הם לא הצליחו, הם גם לא יצליחו ב-40 השנים הבאות"
  • בחירות ·

חוק הנאשם בפלילים פרסונלי – אך כמעט מובן מאליו

לכנסת ה-24 הייתה שנה שלמה לחוקק את החוק של שר המשפטים גדעון סער, שלפיו אדם שעומד למשפט פלילי לא יוכל לכהן כראש הממשלה, אך הוא עולה כעת לדיון בדקה ה-90, במהלך לא ראוי בעליל • ועדיין - אלה הסיבות שבגללן יש בו צורך חיוני עבור הדמוקרטיה. דעה
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.